17 Jan Tema. Meno pokalbiai ir kelionės. Šiuolaikinio meno kolekcionavimas.

Menas – neatsiejama Pakrantės susikūrimo ir kasdienybės dalis. Todėl, norime pasidžiaugti dar viena įdomia iniciatyva : “Įvadas į šiuolaikinio meno kolekcionavimą” .  Tai – 4 paskaitų ir susitikimų ciklas apie meno kolekcionavimą 2018 m. sausio 17 – vasario 7 dienomis (trečiadieniais 18:00 – 19:30).

Paskaitų metu rasite atsakymus į klasimus, jei…
Norite įsigyti meno kūrinių namams, dovanai ar pradėti savo meno kolekciją, bet nežinote nuo ko pradėti? Kaip be didelės rizikos įvertinti ar kūrinys turės išliekamąją vertę ir kokie pagrindiniai faktoriai turės tam įtakos? Meno darbus geriausia pirkti mugėse, galerijose ar tiesiai iš menininkų? Šiuos ir daugelį kitų šiuolaikinio meno kolekcionavimo klausimų nagrinėsime naujame paskaitų ir susitikimų cikle, prasidėsiančiame 2018 m. sausio viduryje.

Susitikimų metu paskaitas ves kuratorė ir šiuolaikinio meno ekspertė, Rupert centro direktorė Justė Jonutytė. Kurso eigoje taip pat turėsime galimybę susitikti su dviem iš penkių įtakingiausių Lietuvos ir Baltijos šalių kolekcionierių, kurie pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis, papasakos apie savo meno kolekcijas ir atsakys į mus dominančius klausimus. Taip pat paskaitų serijoje lankysis vienos didžiausių Londono meno galerijų atstovas.

Išankstinės meno istorijos žinios šiam kursui nėra būtinos.

Kurso kaina: 250 eurų

Užsiregistravus iki gruodžio 20 dienos bei pervedus dalyvio mokestį pritaikoma “early bird” 15% nuolaida . Nuolaidos taip pat taikomos jaunimui iki 25 m., senjorams bei poroms ir šeimos nariams, kartu lankantiems kursą.

Kontaktai registracijai bei informacijai:

info@temagallery.com

Paskaitos vyks Pakrantėje, o specialūs susitikimai su kolekcionieriais – kitose Vilniaus lokacijose.

Spalvotų akimirkų kartu su meno Mūzomis.

Pakrantė.