REZIDAVIMO SĄLYGOS

Menų inkubatorius – kūrybinių industrijų centras ,,Pakrantė” – yra viešasis juridinis asmuo, kurio vienas iš tikslų – naudojantis turima infrastruktūra (patalpos, įranga ir pan.), sutelkti įvairių sričių meno kūrėjus, jų grupes ir su menu susijusius verslus (kūrybinė industrija) plėtojančius asmenis vienoje erdvėje ir taip sudaryti sąlygas menininkams kurti ir pristatyti publikai savo darbus, pradėti nuosavą verslą, plėtoti su menu susijusius verslus, skatinti bendruomenę aktyviau dalyvauti kultūriniame gyvenime, prisidėti prie kultūros paveldo išsaugojimo.

Bendruomenės nariai arba rezidentai – tai kūrybinių industrijų sritims Lietuvoje priskirtinų sričių atstovai: menininkai, kūrėjai ar kūrybinio verslo SVV subjektai, šios srities pagrindu vykdantys veiklą inkubatoriuje.

Rezidavimo sąlygos:

  • Rezidentams lengvatinėmis sąlygomis (žemesne nei rinkos nuomos ir paslaugų kaina, tačiau ne žemesne nei šių paslaugų savikaina) yra išnuomojamos patalpos bei inventorius, teikiamos metodinės, techninės, informacinės, konsultacinės ir panašios paslaugos.
  • Rezidavimas trunka ribotą laiką, – maksimali rezidavimo trukmė – 5 metų laikotarpis nuo sutarties pasirašymo dienos.
  • Be darbui skirtų patalpų rezidentai gali nemokamai naudotis pastate esančia skaitykla, virtuvėmis ir jose esančia buitine technika, susitikimų kambariu, automobilių stovėjimo aikštele.

Pakrantėje sėkmingam darbui yra viskas ko reikia: nuo bendruomenės palaikymo iki darbinės aplinkos. Taip pat suteikiama galimybė patekti ir dirbti patalpose visas savaitės dienas, bet kuriuo paros metu. Tai unikali vieta darbui, kuriame greta kūrybos visada šalia bus gamtos apsuptis bei Pakrantėje vykstantys įvairūs kultūriniai renginiai.

Visgi vienas svarbiausių privalumų – tai galimybė darbuotis kartu su savo industrijos žmonėmis. Galite ne tik dalintis žiniomis ir patirtimi prie kavos puodelio, bet ir atrasti būdų įgyvendinti naujas idėjas ir projektus kartu.

Su visais bendruomenės nariais yra pasirašomos sutartys. Rezidavimo sutarties sąlygas galite peržiūrėti čia

Kūrybinių erdvių/darbo vietų kaina yra nustatoma atsižvelgiant į rinkos tyrimus. Susipažinti su informacija galima čia

Šiuolaikinio meno asociacijos įstatai: 1 2 3 4 5 6

Visada kviečiame prisijungti ir tapti Pakrantės bendruomenės nariais.

TAPK NARIU, SUSISIEK

+370 671 23212

info@pakrante.eu